Szablon skończony! Co myślicie, robaczki?

~ Fetish.

Give a Breath


Dziewczynka na zdjęciu, to Vanessa. 
Niedawno skończyła 8 lat, jest naprawdę dumna z siebie, że właśnie zdała do pierwszej klasy. Lubi motyle, uważa je za naprawdę słodkie zwierzątka, bo one potrafią latać. Kocha się śmiać, pływać, dużo czasu spędza na świeżym powietrzu - jest naprawdę wesołym i żywym dzieckiem. Od roku chodzi na lekcje tańca i bardzo je lubi. Jest trochę nieśmiała, czasem grymasi, marudzi. Czasem się też złości.
Z pozoru jest taka, jak wszystkie inne dziewczynki w jej wieku, prawda?

Vanessa nie jest jednak taka, jak jej rówieśnicy. 
Każdego ranka, popołudnia, wieczora... Każdego dnia, Vanessa zmaga się z ciężką chorobą, która już niejednokrotnie odbierała jej radość dzieciństwa. W swoim życiu przeszła już naprawdę wiele, wiele też musiała zrezygnować. Jest jednak pogodna, dużo się uśmiecha co widać z resztą na powyższym zdjęciu. 
Vanessa kocha swoje życie, choć każdego dnia musi walczyć o oddech. A powód tej walki jest jeden, zasadniczo dość prosty - MUKOWISCYDOZA.
Co to takiego? Choroba genetyczna, która atakuje jej układ pokarmowy oraz oddechowy. Przez tą chorobę, Vanessa ma problemy z przybieraniem na wadze, wzroście, z oddechem.  
A przecież bez oddechu, nie ma życia.

Dlatego, apeluję ja, Fetish, o pomoc - jako zmartwiona ciocia tej małej dziewczynki.
Aby pomóc, nie musicie robić wiele. Wystarczy, że Wy lub Wasi rodzice wypełniając swój PIT przekażecie na subkonto Vanessy ten 1%, który tak często jest przez wielu pomijany.

Wystarczy wpisać w PIT
FUNDACJA JAŚ I MAŁGOSIA oraz KRS: 0000127075 
w rubryce Cel Szczegółowy wpisując zaś:
#87 Vanessa Raczkowska

 Dla Was to tylko 1% - dla nas Kolejny Oddech.
1% - Give a breath.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz