Szablon skończony! Co myślicie, robaczki?

~ Fetish.

sobota, 6 października 2012

STARCIE TYTANÓW!


Legenda: Bernie

                *słychać cichy pisk mikrofonu i stłumiony chichot, a następnie zza kulis wyłania się głowa Bernie* Czeejś robaczki! Taak, dzisiaj jestem zupełnie sama i nogi mam jak z waty, ale postanowiłam nadrabiać poczuciem humoru, więc może się nie zorientujecie! Zostałam sama, tę notkę musiałam napisać bez niczyjej pomocy, bo taki regulamin konkursu. W zasadzie miała być wcześniej, ale *wzdycha* głupie dziecko o imieniu Bernie zepsuło sobie laptop i dostało go z powrotem dopiero w dniu dzisiejszym.

                Z góry ostrzegam, że będę trochę przynudzać, ze względu, że jestem SAMA, a jak jestem sama, to przestaję robić się taka psychiczna jak zazwyczaj. xd

                Ten pomysł przyszedł mi do głowy na samym początku, ale jakoś nie było okazji, by go zrealizować. Ale teraz grzecznie reflektuję się i przedstawiam Wam co następuje! (Wszyscy mówili, że wpadłam na dobrą myśl *rumieni się* więc mam nadzieję, że będziecie wyrozumiali i przyłączycie się do mnie)

                Nie trzymam Was już w dłużej w niepewności, bo i tytuł notki pewnie wiele mówi, ale to się wytnie *histeryczny śmiech*. PRZEDSTAWIAM WAM "STARCIE TYTANÓW" CZYLI ANKIETĘ DOTYCZĄCĄ CZTERECH CUDOWNYCH TELEDYSKÓW NASZYCH KOCHANYCH CHŁOPCÓW!

                Jak pewnie zauważyliście, po prawej stronie pojawiła się ankietka, w której należy wybrać, który z wykonanych teledysków One Direction najbardziej przypadł Wam, drodzy Directioners, do gustu! Naprawdę nie jest to trudne, a gdy uzbieramy dostateczną ilość głosów, przedstawimy wyniki i teledysk pojawi się na naszej stronie! (chyba że wystąpią jakieś problemy techniczne, o czym niezwłocznie poinformujemy)

                Zastanawiałyśmy się również wraz z Fetish nad pewną sprawą. A mianowicie: wpadłam na pomysł, żeby na blogu, w osobnej karcie gromadzić Fanvidy Waszego autorstwa (przypominam, że fanvidy to fanowskie wideo dotyczące chłopaków, opowiadające jakąś historię etc.) Jednak nie jesteśmy w stu procentach pewne, co do tego pomysłu, więc prosiłybyśmy, abyście w komentarzach napisały, co o tym sądzicie *uśmiecha się serdecznie* I dopiero później zdecydujemy co z tym fantem zrobić!

                Dobra, ta notka jest zdecydowanie ZA NUDNA! I chciałam Wam powiedzieć, że moje serce wyrwano z piersi, rzucono na ziemię i poskakano po nim, bo... DANIELLE I LIAM OFINCJALNIE NIE SĄ RAZEM! Liam potwierdził to przed chwilą w BBC Radio, a ja słuchając tego zamierałam stopniowo i teraz hiperwentyluję i mózg mój to budyń. To koniec Payzer :(
 


                *wydmuchuje hałaśliwie nos i próbuje się uśmiechać* Na dodatek moje crush wyznało wczoraj swojej ukochanej miłość, a ona mu powiedziała... że ona go też. Jednym słowem? Moje życie to burdel! Ale nie przejmujcie się, musiałam się wyżalić i teraz już mi nieco lepiej *pociąga nosem*

                W każdym razie, pamiętajcie, że Was kocham, kochani członkowie stowarzyszenia i mam nadzieję, że zostanę wybrana na kolejną moderatorkę, bo naprawdę ciężko będzie mi się rozstać z Wami, z robieniem aktualizacji (sumiennym, a co!) i pisaniem notek!  Od poniedziałku muszę ustąpić miejsca Flash, będę za Wami tęskniła, wiecie! Kocham Was jeszcze raz!

Aye, Aye, tutaj wasza Ashley - i wiecie co? Mamm sprawny sprzęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęt! *le cichy fangirling*. Mogłabym się rozpisać, ale... czas - no wiecie, mam ograniczony, popędzają mnie...Muszę wam powiedzieć, że ogólnie, to teraz nie mogę się skupić - Styles i jego głos w BBC *-* - ale powiem, wam to co zawsze.Żeby dostać się do naszego UROCZEGO stowarzyszenia, należy zostawić komentarz POD NAJNOWSZĄ NOTKĄ. Co w treści? Swoją ksywkę, pod którą "publikujesz" rozdziały, kategoria. A w przypadku Bromanc'ów podkategorię.Wybaczcie, ze te animacje są takie.... "asjkadjhf" ale oglądałam, ja Ashley, to LWWY zza sceny i... och *-*Pamiętajcie, ze nabór mamy zawsze otwarty, a przyjmiemy każdego, kto doda nas do linków. Kochamy Was! I... jak wam podobała się samodzielna norka Berni? Jakieś zażalenia, obiekcje, prośby, palenie na stosie? Wypowiedzcie się!

5 komentarzy:

 1. "Harry wesoło podśpiewywał, jednocześnie gibając się przy tym na boki, a ja obejmując go ramieniem robiłem to wraz z nim, w tym samym rytmie. Czułem czystą, niemal ogłupiającą radość, jaką posyłał w moim kierunku z każdym spojrzeniem i słowem. I to było cudowne, to uczucie, że wszystko jest takie idealne, perfekcyjne. Niczym nie zmącone szczęście – tym była ta chwila, kiedy czułem jego dłoń obejmującą mnie w pasie, a tuż przy uchu grał mi jego beztroski śmiech."
  http://our-month.blogspot.com/ - zapraszam na Chapter Five

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwaga, uwaga Panna wiecznie głodna dodała rozdział po jakże długiej przerwie!
  Tak, tak dziękuje ;).
  http://nie-pytaj-o-sens.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałabym dołączyć do stowarzyszenia :D
  Publikuję jako Lady Morfine
  http://bythewayimwearingthesmileyougaveme.blogspot.com/
  Kategoria- Stories ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Okey to wasze 'urocze' stowarzyszenie mnie kusi xD Więc cóż publikuje jak zwykle jako Triada
  http://when-i-see-stars.blogspot.com/ <- jaka oryginalna nazwa nieprawdaż ? ;pp
  Kategoria to Bromance/ Larry <*.*>

  OdpowiedzUsuń
 5. również chciałabym dołączyć do waszego stowarzyszenia:D publikuje jako Dann x
  kategoria : bromance (Narry) trwające :)
  http://tonightwepretenditslove.blogspot.com/
  i za chwile wkleje waszą strone na moją:)

  OdpowiedzUsuń