Szablon skończony! Co myślicie, robaczki?

~ Fetish.

wtorek, 29 stycznia 2013

Konkursiwo ze zdjęciwem!

Legenda: Ash, Fetish

*wbiega na scenę z zestawem do sprzątania i szybko zamiata podłogę* Nikogo nie ma? Jak to nie ma? Jasna cholero, miały być już dawno! *tupie nóżką* Zabalowało mi się i teraz muszę sprzątać jak głupia. Jezu za jakie grzechy nooooo?!

*odchyla kotary i zaczyna się dusić* Ashley, cholero, kiedy ty tu ostatni raz sprzątałaś?! Jasna *piiiiiip* *piiip*, *piiiiiiiip*, *piiiiiiiiip*. Ashley! Przecież tu jest syf nad syfy!

Nie moja wina! Sama też mogłaś się tym zająć, głupia pało w cieście ty.

Ash! Nie przeginaj!

To mi pomóż! *wręcza miotłę*

*krzywi się* Noooo emmm *bierze miotłę* Wiecie, dawno nie było tutaj notki, dziewczyny mają zapierdziel w szkole, a że ja akurat choruję - zapalenie oskrzeli mówi hi! - to pomyślałam, że coś nabazgrze. No i przy okazji wpadł mi do głowy pomysł na konkurs!

Zamiataj, a nie pieprzysz o konkursie!

Ash, nie teraz, przecież to poważna sprawa!

Tak? No to ja strajkuje! *rzuca miotłą i siada na scenie* Continue.

Z kim ja pracuje *kręci głową*. Dobra, no to konkurs jest prosty. Macie painta? Wiecie, taki magiczny program graficzny, bardzo zaawansowany i w ogóle? Macie prawda? Powinien być na każdym komputerze, ale to różnie bywa. W każdym razie konkurs dotyczy tego programu. Polega na tym, by w najbardziej śmieszny, bezsensowny sposób jaki tylko istnieje przerobić jedno, podane przez nas zdjęcie chłopaków z One Direction, dodając do niego po prostu śmieszne teksty, dorabiając im rogi, włosy czy cokolwiek. To już wasza wyobraźnia :)

*wybucha śmiechem* Zdebilniała! Zdebilniała! Haaaaloooo, psychiatra? Fetish odpierdala, poproszę o kaftan bezpieczeństwa, najlepiej w liczbie mnogiej, bo jeden może przegryźć. Jasne, że jest niebezpieczna dla środowiska! Co ja tu robię....? Emm.. Chyba musimy zakończyć tą rozmowę. Żegnam.

Whateveeer. *ignoruje* Więc, zasady są takie jak zwykle. Prace swoją wysyłacie na nasz mail pl.ffs.1d@gmail.com albo na mój mail fetishys@gmail.com z dopiskiem KONKURS: NICK. Czas na wysłanie tej śmiesznej/bezsensownej pracy macie do 16 lutego. To dość sporo czasu, myślę, że coś wymyślicie.

*chrząka* 

Chciałaś coś powiedzieć, Ash? *gromi wzrokiem*

Nie, skąd. Tyle tu kurzu, że się udławić można.

Ehh.. Dobrze, to my się bierzemy za sprzątanie. Ja już swoje zrobiłam, szablon jest piękny, prawda?! *mruga oczyskami* Anyway, bierzemy się do roboty a wy łapcie zdjęcie do przeróbki!
Ashley przypomina! Wciąż możecie się do nas zgłaszać. Zasady są proste.
Pod NAJNOWSZĄ notką dodajesz komentarz, w nim adres bloga, nick i kategorię do której chcesz należeć. Potem tylko dodajesz NASZ BLOG do swoich linków i to wszystko. Gotowe, jesteś naszym oficjalnym członkiem.
Zadowolony?
Nie czekaj!
A ja polecam zajrzeć na nasz twitter oraz fanpage na facebooku, gdzie rozdajemy darmowe reklamy waszych blogów.
Buziaki!

20 komentarzy:

 1. Test komentarza, test komentarza ****

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny blog najlepszy ze wszystkich !!!!
  Zapzrsam do mnie na bloga

  http://scooby-doo-scenariusz.blogspot.com/
  Daj komentarz jagby co :)

  OdpowiedzUsuń
 3. http://larrystylinsonforeverinmyheart.blogspot.com/
  Prowadzę bloga o Larry.
  Serdecznie zapraszam i myślę że jest warty uwagi :P

  @Destiny27496576

  OdpowiedzUsuń
 4. Czółko! To o to coś, to mój blog: heywildwind.blogspot.com o byłoby mi bardzo miło, gdyby znalazł się w tym o to stowarzyszeniu w kategorii Stories, chyba, że to nie kategoria, bo niezbyt ogarniam po męczeniu się z maturą z polskiego oraz z matematyką(:

  Pozdrawiam, szklanka.

  OdpowiedzUsuń
 5. http://shouldyouletyougo.blogspot.com/
  Blog o Larrym, Bromance ;d
  tylko powiedzcie mi jak dodać blog do linków, bo coś mi nie wychodzi. Głupia ja ;D

  OdpowiedzUsuń
 6. http://will-be-alright.blogspot.com/
  stories;
  nick: Kramel
  zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. http://this-is-narnia.blogspot.com/
  stories
  nick: haftująca.tęczą

  OdpowiedzUsuń
 8. Chciałam powiadomić, że na moim blogu o Ziamie (http://be-always-by-my-side.blogspot.com/2013/02/first.html) pojawił się pierwszy rozdział! Zapraszam! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. http://different-story-one-direction.blogspot.com/
  nick: zwariowana pisarka
  kategoria: stories

  PS Bardzo fajny blog niedawno na niego trafiłam. Będę tu często wpadać :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Siódma i przedostatnia część opowiadania One More Night już dostępna: http://choicetotake.tumblr.com/post/42591798967/one-more-night-czesc-siodma-remembering-sunday :) x
  ~ @MargaaStyles xx

  OdpowiedzUsuń
 11. http://sweetnothingbutlove.blogspot.com/
  kategoria: stories
  nick: En Joy

  OdpowiedzUsuń
 12. Tak długo mnie nie było i się tyle pozmieniało ;oo!
  7 rozdział po długiej przerwie z perspektywy Olivii. Teraz mam ferie, więc możliwe, że będą częściej o ile wena dopisze ;).
  http://life-complete.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. http://love-is-love-ziallhoralik.blogspot.com/

  Zapraszam, nie mam zamiaru zawieszać ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Dodałam zapowiedź jednoparta pt Underdog :) http://choicetotake.tumblr.com/post/43173324203/underdog-zapowiedz-one-shota x

  OdpowiedzUsuń
 15. http://ohhmyharreh.tumblr.com/post/41291124668/photographs - Larry, bromance :)
  nick: Zaynnie
  xx

  OdpowiedzUsuń
 16. Eleanor, Josh, Perrie, Selena, Niall, Amelia, Cher, Zayn, Liam, Danielle, George, Harry, Taylor, Louis i Emma zamieszkują na tej samej ulicy i chodzą do tej samej szkoły.
  Pod koniec roku szkolnego Amelia dowiaduje się, że przeprowadza się do Włoch. Danielle i Perrie są tym faktem załamane, w przeciwieństwie do pozostałych. Dzień przed wyjazdem Amelii, Zayn organizuje imprezę z powodu wyjazdu nielubianej Amelii. Pojawiają się na nich wszyscy oprócz Amelii, Danielle, Perrie oraz Nialla.
  Po pożegnaniu się z Amelią, Danielle i Perrie na zaproszenie Liama zjawiają się na imprezie. Pod koniec na imprezie pojawia się sama Amelia pod wpływem alkoholu. Wyznaje każdemu co o nim myśli, Liam i Zayn próbują ją wyprosić i wtedy pod wpływem impulsu Amelia skacze do basenu. Pomimo szybkiej interwencji Georga nie udaje jej się uratować. Towarzystwo wpada w panikę. Decydują się, że zabiorą ciało Amelii do lasu i tam je zakopią. Nad prowizorycznym grobem Amelii przysięgają sobie, że zostanie to ich wieczną tajemnicą. Amelia zostaje uznana za zaginioną.
  Rok później. Koszmar powraca, każdy uczestnik feralnej imprezy otrzymuje esemesa o tej samej treści: "Suka wróciła! Gra na śmierć i życie się rozpoczęła -A''. Z kolejnym dniem tajemnice osób zamieszanych w śmierć Amelii wychodzą na światło dzienne. Giną dwie pierwsze osoby, a za nimi kolejne...

  http://londyn-i-jego-historie.blogspot.com/

  kategoria; stories

  OdpowiedzUsuń
 17. Czy ja wyglądam na typ dziewczyny, która chce mieć chłopaka na stałe?- uśmiechnąłem się lekko. Faktycznie. Trochę już ją poznałem i wiem, że jej w głowie siedzi tylko zabawa- Uznam, że zaprzeczasz moim słowom. Więc czym się przejmujesz? Owszem, byłam na ciebie trochę zła, bo jeszcze kilka dni, a skończyłabym z tym obcokrajowcem w łóżku, a ty to spieprzyłeś.
  -Co?- wytrzeszczyłem oczy, nie wierząc jej słowom- Ale jak to? To ty nie jesteś…
  ________________
  Rozdział 9 na:
  bythewayimwearingthesmileyougaveme.blogspot.com
  Serdecznie zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 18. Nowy rozdział
  http://life-complete.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Adres mojego bloga:
  http://szczesciekochamcie.blogspot.com/
  *Stories
  Pozdrawiam !!!

  OdpowiedzUsuń
 20. http://this-is-narnia.blogspot.com/
  Nowy rozdział.

  OdpowiedzUsuń