Szablon skończony! Co myślicie, robaczki?

~ Fetish.

środa, 29 sierpnia 2012

Uwaga! Ważne!


*pukanie w mikrofon*
Cześć żuczki! Tu Fetish, tym razem wyjątkowo bez Souris ale sprawa jest poważna, więc mam nadzieję, że mi wybaczycie *skruszony face*. Potrzebuję pilnie waszej pomocy - mało, nasze stowarzyszenie pilnie waszej pomocy potrzebuje.

Otóż, mamy w planach zmianę wyglądu naszej strony. A żeby to zrobić, potrzebujemy od Was drogie członkinie i drodzy członkowie pewnej pomocy. Polegać ona będzie na tym, abyście Wy na mój e-mail to jest fetishys@gmail.com wysłali mi swoje ulubione zdjęcie chłopaków - najlepiej razem, mogą być to też wszelakie kolarze, miksy itd, w ostateczności może to być zdjęcie jednego z nich + jedno razem - oraz JEDNO SŁOWO(ewentualnie mogą być to dwa słowa, np. aroganckie przystojniaki), które waszym zdaniem najlepiej do nich pasuje, opisuje, najbardziej oddaje ich przywiązanie do fanów, muzyki itd. Chodzi o to, żeby w tym nagłówku znalazło się to, co wy - fani - uważacie w nich z najlepsze i najprawdziwsze. Chciałabym całą esencję tego fandomu zamknąć właśnie w tym nagłówku. Te zdjęcia, słowa mogą dotyczyć naprawdę wszystkiego - nawet bromance'ów, bo przecież one też są ich częścią. To ma być po prostu prawdziwe. Mam nadzieję, że uda mi się dzięki Waszej pomocy oddać to, co mam w planach.

To chyba dość proste, prawda? Mam nadzieję, że będę mogła liczyć na Waszą pomoc, a efekty mojej pracy - o ile mnie, nas wesprzecie! - będziecie mogli zobaczyć na naszej stronie już niebawem. Aha! Zdjęcie może też wysłać osoba, która nie należy do naszego stowarzyszenia, a po prostu chciałaby być częścią tego projektu.

Ok! Poza tym, nie wiem czy wszyscy pamiętają, ale Daddy Direction - nota bene, tylko rok starszy ode mnie O.o - obchodzi dzisiaj swoje urodzinki! Hurrra, niech nam żyje sto lat! Happy Birthday! *tłum szaleje* Mam nadzieję, że wszyscy już złożyli mu życzenia urodzinowe :)

No, to żegnam się z Wami uroczo i naprawdę liczę na Waszą pomoc! Przypominam też o konkursie, a także o tym, że już niedługo będziemy poszukiwać kolejnej osoby, która z nami - tj, mną i Souris - będzie prowadzić bloga. Mrrrau! *microphone off*

Aye, Aye, tutaj niezawodna Ashley i odsyłam was T U T A J (<- tak tam macie linka do naszego konkursu!) jeśli macie chrapkę na konkursik i na pomelostowanie jednej z naszych prowadzących. O dziwo to nie mowa o Souris tylko o tej drugiej, młodszej, Fetish! Równocześnie mówię wam ja, Ashley, że można się do nas caaaaaaaaaały czas zapisywać. Warunki? Proste jak budowa cepa! (Chociaż nikt nie wie jak taki cep jest skonstruowany...) Oto one:

- adres twojego bloga
- swój nick
- kategorię, np.
a) bromance i podkategorię, np. Ziam, Zarry, Narry, Larry
b) Stories, trwające, zakończone
c)One Shoots
d) Others - Fanclub, Fanpage
Poza tym należy KONIECZNIE dodać nas do linków, lub wkleić nasz button - jest to niejako potwierdzeniem zgłoszenia.
Żegnam się z wami i Ja, Ashley!
A jeśli macie jakieś pytanie pytajcie @sourisik albo  @ffetish ! Love ya ♥!

5 komentarzy:

 1. Hej :)
  Na http://pakistani-casanova.blogspot.com/ pojawił się 1. rozdział
  Enjoy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę przyznać, że to naprawdę ciekawy pomysł z tym szablonem. Jak coś wymyślę lub znajdę, to na pewno podeślę.

  Tymczasem chciałam zgłosić bloga (Tak, przepraszam, kolejnego. I zasmucę was, za niedługo będzie jeszcze jeden).
  http://here-without-you-story.blogspot.com/
  nick to oczywiście Deeejv, a kategoria Larry :)
  I (tak, znów, również) proszę o dodanie http://wanna-hold-you.blogspot.com/ jeszcze do kategorii Zouis. I od razu ostrzegam, że bardzo możliwe, że niebawem będę prosiła go o dodanie do kolejnej. W końcu chyba stworzycie dla mnie osobną kategorię 'wszystkie' :o

  Bloga do 'zakończonych' również trzeba zgłaszać? Gosh, chyba macie ze mną za dużo roboty!

  Przepraszam za kłopoty i pozdrawiam! x

  OdpowiedzUsuń
 3. zapraszam na 18 na http://one-direction-fun-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam na 15 rozdział, oczami Kimberly.
  http://nie-pytaj-o-sens.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Okej, przeeepraszam was, że jestem taka niecierpliwa i zawsze się czepiam, ale już napisałyście, że dodajecie moje blogi, ale nadal nie ma http://wanna-hold-you.blogspot.com/ w zakładce Zouis i Larry. Przeepraszam za spamowanie komentarzami i moimi blogami i za zawracanie wam głów! :c xx

  OdpowiedzUsuń