Szablon skończony! Co myślicie, robaczki?

~ Fetish.

wtorek, 4 września 2012

[Konkurs] - Wyniki I edycji

Legeanda: Souris, Fetish

*Stuku-puku w mikrofonik* WITAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH ZEBRANYCH NA NASZEJ GALI, ZAMYKAJĄCEJ PIERWSZĄ EDYCJĘ KONKURSU LITERACKIEGO NA FF-1D! Mamy dla Was mnóstwo atrakcji, min. ogłoszenie wyników, homo-tommo dance oraz... BIG PARTY WITH ONE DIRECTION! *wyszczerz*

WITAMY BAAAAAAAAARDZO SERDECZNIE. *w tle słychać świerszcze* Możemy kupić jakiś preparat owadobójczy? Wkurzają mnie już te robaczki! *chrząka cicho* Kochani! Chcemy wam przedstawić te prace, które podesłaliście na nasz cudowny mail i... Cholera walka była zaciekła w końcu miałyśmy NAPRAWDĘ dużo prac, bo było ich, aż... *werble* JEDNA. *uśmiecha się z zażenowaniem*

*świerszcze cyk-cyk* Tak, tak! Ale nie poddałyśmy się i dlatego, pomimo tak wielkiego zainteresowania z waszej strony *cyniczny face* postanowiłyśmy dla was zrobić tą.. Galę. Czas więc ogłosić wyniki. Werbel proszę.. *trutututtutututututututtututu* PIERWSZĄ EDYCJĘ KONKURSU NA FF-1D WYGRYWA WALKOWEREM NATIE! *applause*

*Souris Approves* Gratulujemy naszej zwyciężczyni i... W sumie to z mojej strony to byłoby na tyle jeśli chodzi o Galę. Ale za to mamy do was prośbę. Jedną maleńką, która nie kosztuje dużo, bo nic za to nie płacisz, ale no ogólnie mamy! No bo, Fetishiczek pragnie zmienić szablon, bo ma za mało roboty w klasie maturalnej, dlatego podsyłajcie jej zdjęcia tej piątki czubów i 2-3 słowa kojarzące się z nimi. To chyba nie wiele, prawda?

*drapie się po głowie* W sumie to roboty NA RAZIE mam nie dużo.. Ale to się zmieni, dlatego szukać będziemy tutaj trzeciej osoby. Ale! W tej chwili, najważniejszy jest konkurs! Pracę naszej zdolnej koleżanki możecie przeczytać, klikając w ten link                                      

    Najpiękniejszy opis pocałunku, Natie

Ponad to, proszę cię myszko o kontakt ze mną w sprawie twojego szablonu(jeśli posiadasz blog, nie jestem w sumie pewna). W następnej notce zamieszczę dyplom dla ciebie i całą resztę tej plątaniny. Aha! Adres swojego bloga byłoby miło gdybyś nam podała, mimo wszystko twój blog powinien się znaleźć na naszej stronie głównej przez miesiąc.
 


Fakt, popieram totalnie Fetish. Więc dziewczyno zgłoś sie do nas, a w sumie do Fetish, a kontakt znajdziesz u góry w zakładce. To nie jest nic trudnego! *strzela palcami* Okey, słoneczka to co z tym środkiem owadobójczym? *Souris rozgląda się po pustym pomieszczeniu i z westchnięciem wyłącza swój mikrofon*


No to teraz czas na... Homo-tommo dance! *wariacki uśmiech* oraz Big After Party With One Direction! Miłej zabawy *dwuznaczny smile* if you know what i mean... *wyłącza mikrofon*AFTER PARTY WITH ONE DIRECTION AND... ASHLEY :)

 
Aye, aye, aye! Tu Ashley na żywo, prosto z wielkiego big after party with one direction! Przed państwem nasza niesamowita, wyjątkowa audycja homo-tommo dance! Proszę nacieszyć swe oczęta! Przypominamy przy tym, że naszym celem NIE JEST OBRAŻANIE samego Louisa, a także gejów.
 
Jak widać, Louis rozpoczął swój taniec baletnicy! Skoro już jesteśmy przy tańcu, to pragnę przypomnieć wam o tym, że wy również możecie zadensić na naszym ff1d parkiecie! Nie wiecie jak? To żaden problem! Serio!
 
Jak zapewne się domyślacie, wystarczy napisać nam komentarz pod najnowszą notką i podać w nim swój:
- adres bloga
- nick
- kategorię, do której chcesz należeć, czyli
a) bromance i wybraną podkategorię
b) OneShoot trwające/zakończone
c) Stories trwające/zakończone

Ale, ale! Co ja widzę! Do Louisa dołączyła reszta chłopaków i właśnie rozpoczęło się oficjalne AFTER PARTY WITH ONE DIRECTION! Niesamowite emocje, niesamowite chwile warte każdych, absolutnie każdych pieniędzy!
Chłopacy właśnie rozpoczęli pociąg, a ja pragnę Wam przypomnieć, że aby być jednym z nas KONIECZNYM jest dodanie nas do linków oraz wklejenie naszego buttonu. Jest to - no ja nie wierzę, Liam dlaczego ty stoisz?! - potwierdzenie swojego zgłoszenia.

Nasi przystojniacy zaczynają się coraz lepiej bawić, zaraz porwą swoich fanów do tańca, więc zaczynam tańczyć i ja! Pamiętajcie jeszcze o twitterach dziewczyn @HipstaMouse i @FFetish bo to właśnie z ich pomocą możecie się z nimi skontaktować najszybciej!
Do zobaczenia wkrótce!

 Tymvczasem, keep voting guys! One Direction potrzebują Waszych głosów na VMA!
Głosować możecie w TYM miejscu. Nie przestawajcie! Wasz głos ma znaczenie!
No i... Jeśli ja Was nie przekonam. Spójrzcie tylko jak Harry ładnie prosi :)


4 komentarze:

 1. jeden na http://voice-is-your-freedom.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. drugi rozdział opowiadania Choice na http://choicetotake.tumblr.com/post/31002820201/choice-rozdzial-drugi x

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej, hej, chciałam zgłosić bloga ;)
  - adres bloga: http://livewhilewereyon.tumblr.com/
  - nick: Klara & Agata
  - kategoria: hm... na naszym blogu publikujemy imaginy, więc myślę, że można dodać to do kategorii One Shoot albo Others, ale nie jestem pewna... mam więc nadzieję że jakoś to rozstrzygniecie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej, chciałam wszem i wobec oświadczyć, że na
  http://one-direction-and-she.blogspot.com/ pojawił się nowy, okrąglutki, 10 (słownie: dziesiąty) rozdział! Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń